Repetytorium z Kardiologii 2011


Główni sponsorzy:

MSD

Srebrny sponsor:

Servier

Sponsor:

Sanofi
Astellas

Szanowni Państwo,

W imieniu własnym oraz firmy Via Medica mam przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w kolejnym już cyklu konferencji poświęconych najbardziej aktualnym zagadnieniom z dziedziny kardiologii, a zwłaszcza tym, które pojawiają się w trakcie egzaminów specjalizacyjnych.
Repetytoria z Kardiologii odbędą się w 2011 roku w 3 miastach w Polsce:

Serdecznie zapraszamy do udziału, zwłaszcza w Repetytorium czerwcowym, na które przygotowujemy dla Państwa interesujący dwudniowy program wykładowo-warsztatowy. Cały cykl konferencji będzie miał charakter dydaktyczny, a prezentowane wykłady z pewnością zainteresują zarówno praktykujących lekarzy kardiologów, jak i osoby planujące specjalizację w tej dziedzinie. W ramach spotkań przewidziane zostały cztery bloki tematyczne, obejmujące zagadnienia z echokardiografii (koordynator: prof. dr hab. n. med. Jarosław Kasprzak), elektrokardiografii (koordynator: prof. nadzw. dr hab. n. med. Dariusz Kozłowski), koronarografii i kardiologii inwazyjnej (koordynator: dr n. med. Janusz Kochman) oraz kardiologii klinicznej, związane z rozwiązywaniem testów dotyczących najnowszych standardów postępowania w kardiologii (koordynator: prof. dr hab. n. med. Krzysztof J. Filipiak). Wszystkie sesje będą się odbywać przy profesjonalnym wsparciu technicznym (systemy do głosowania multimedialnego, analiza odpowiedzi udzielanych przez uczestników), a prezentowane przypadki będą miały charakter mini-testów i zadań dotyczących praktycznej oceny badań obrazowych i EKG.

Mamy nadzieję, że spotkania te przyczynią się do pogłębienia wiedzy oraz stworzą doskonałą okazję do żywej dyskusji i owocnej wymiany poglądów.

Liczymy na Państwa aktywne uczestnictwo w Konferencji.

Serdecznie zapraszamy


© 2010 Via Medica. Wszystkie prawa zastrzeżone